Sto let českého olympionismu 1899-1999
Soubor 5 grafických listů, exemplář 28/50, vydalo Osmium pro Český olympijský výbor, obsahuje tyto listy; Erazim Milan, Skok No. 1, signováno a datováno vpravo dole tužkou M. Erazim 98, vlevo dole číslováno tužkou 28/50, barevná litografie/papír, 35 x 28 cm; Kuklík Ladislav, Sportovní kaleidoskop, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed 28/50 L. Kuklík 1999, barevný lept/papír, 30 x 19,5 cm; Hašková Eva, Skok, signováno a datováno vpravo dole tužkou Eva Hašková 98, vlevo dole číslováno 28/50, lept a akvatinta/papír, 25 x 18,5 cm; Kulhánek Oldřich, Hurry up!, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1998, vlevo dole číslováno tužkou 28/50, barevná litografie/papír, 35 x 27 cm; Suchánek Vladimír, Vítězství, signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek, vlevo dole číslováno tužkou 28/50, barevná litografie/papír, 36 x 26 cm, původní desky (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |